Transport Kolejowy

Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem kolejowym spełniającym wszystkie niezbędne wymagania, które umożliwiają szybką i terminową realizację przewozów na terenie całej infrastruktury kolejowej w Polsce.

Wykorzystujemy do tego celu zarówno posiadane jak i najmowane przez nas lokomotywy elektryczne oraz spalinowe, a także posiadane przez nas wahadła wagonów typu Ea. 

Ze względu na posiadany przez nas tabor, możemy w pełni kompleksowo realizować przewozy, wraz z wykonaniem „ostatniej mili” oraz manewrów, jeżeli takowe są potrzebne.

Obsługujemy nie tylko infrastrukturę sieci PLK, ale i pozostałe infrastruktury kolejowe na terenie Polski. Specjalizujemy się w przewozie kruszyw, ale w naszych kontraktach również mamy inne przewozy w wagonach klienta.

Doświadczony i profesjonalny zespół pracowników stawia na pierwszym miejscu oczekiwania zleceniodawcy i dokłada wszelkich starań do jak najdoskonalszego zrealizowania zadania.

Dążymy do zapewnienia maksymalnej wygody dla naszych klientów, dlatego zarządzamy całym procesem transportowym - od momentu załadunku, poprzez monitorowanie przewozu i aktualizację statusu przesyłki, aż po bezpieczne i terminowe dostarczenie ładunku do miejsca przeznaczenia. 

Z nami szybko i bezproblemowo zrealizujesz swój przewóz.

Zarezerwuj transport kontaktując się z naszym działem transportu kolejowego:

dyspozytor@fdm-rew.pl
tel. 720 801 502

Copyright © fdm-rew.pl 2023