Usługi Rewidenckie i Manewrowe

Firma FDM-REW, jako renomowany dostawca usług kolejowych, oferuje również usługi rewidentów, ustawiaczy, manewrowych oraz dyżurnych ruchu. Działamy na terenie całego kraju oraz w stacjach przygranicznych. 

Współpracujemy z wieloma znaczącymi przewoźnikami na terenie Polski od wielu lat, co zapewne również świadczy o naszym profesjonalizmie.

Nasz zespół składa się z pracowników,którzy posiadają odpowiednie uprawnienia  i wiedzę. Są oni w stanie przeprowadzić skomplikowane analizy i oceny techniczne, zapewniając, że wszystkie wagony spełniają wymagane normy bezpieczeństwa. Nasi ustawiacze posiadają autoryzację w większości stacji oraz na bocznicach na terenie Śląska a także w wielu innych często użytkowanych stacjach i bocznicach na terenie całego kraju.

FDM-REW daje gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług rewidenckich, zgodnych z obowiązującymi przepisami i standardami. Dokumentacja pociągowa wykonywana przez naszych pracowników spełnia standardy i oczekiwania wszystkich firm z którymi aktualnie współpracujemy.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszych rewidentów i ustawiaczy. Skontaktuj się
z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Zarezerwuj usługę kontaktując się z dyspozytorem rewidentów:

rewidenci@fdm-rew.pl
tel. 576 662 040

Copyright © fdm-rew.pl 2023